Sponsoren van The E-Team Emmen:

Zwaluwen Jeugd Actie                                    www.zwaluwenjeugdactie.nl
Specsavers Stadskanaal                                 www.specsavers.nl/stadskanaal
Melody Emmen                                              www.melodyemmen.nl
Univé Emmen                                                www.unive.nl
Peter van Dijk Projects & Investments            www.vandijkprojects.nl
Gemeente Emmen                                         www.emmen.nl
Personeelsdiensten Broekmann                      www.broekmann.nl
Commandeur Revalidatietechniek                  www.commandeurrevalidatietechniek.nl
Buitendijk Bedrijfswagens                               www.buitendijkbedrijfswagens.nl
Autotaalglas Emmen                                      www.autotaalglas.nl/emmen
Carmel College Emmen                                  www.carmelemmen.nl
Autoschadebedrijf Oranjedorp                         ww.autoschadeoranjedorp.nl
Fysio-Manuele therapie Vaartjes                     www.fysiotherapie-vaartjes.nl
Autobedrijf Ferdy Snijders                               www.ferdysnijders.nl
Voetzorg Noord                                               www.voetzorgnoord.nl
Flory Groep                                                    www.flory.nl
Snippe Erica Handelsonderneming                  www.snippe-erica.nl

The E-Team Emmen dankt haar sponsoren!

Wilt u ook sponsor worden van rolstoelhockey team The E-Team Emmen? Neem dan geheel vrijblijvend contact op via de contactpagina. Er zijn meerdere sponsorpakketten, zie hiervoor onze sponsorbrief.

Share to Google Plus